08:30 – 16:00

E Hene - E Shtune

Rr. “Reshit Petrela”

Tiranë, Shqipëri
Slide background

Mbështesim biznesin tuaj

Keni një ide për biznes.
Ejani për një takim me ekspertët tanë.

Shiko Detajet
Na Kontaktoni
Slide background

Investoni me inteligjencë

Mbështesim investimin tuaj.
Ejani për një takim me ekspertët tanë.

Shiko Detajet
Na Kontaktoni
Slide background

Kredi sipas nevojave

Aplikoni për kredinë e dëshiruar
Disbursim brenda 24 orëve.

Shiko Detajet
Na Kontaktoni

Pse MCA?

Eksperienca që kemi fituar në treg na ka bërë të jemi më të thjeshtë në veprimet tona duke i dhënë zgjidhje kujtdo, me mbështetjen e stafit tonë të përkushtuar, të cilët në çdo moment kanë dhënë sugjerimin më të mirë.
Mëso më Tepër →
kredi

Individë

Kredia konsumatore është një element shume i rëndësishëm për cdo familje, për plotësimin e nevojave personale dhe familjare.
kredi

Studentë

Dija është investimi më i mirë. Ndërmerrni hapin e duhur duke investuar për studimet tuaja. Tek MCA kemi menduar edhe për këtë gje.
kredi

Biznese

Ne mendojmë për zhvillimin e aktivitetin tuaj duke ofruar produktin tonë mbi finacimin e biznesit të vogël dhe të profesionistëve te lirë.

Rreth Nesh

Jemi shoqeria e parë financiare e cila u krijua për t’iu ardhur në ndihmë individëve për të plotësuar nevojat e tyre minimale. Që në momentin e krijimit, kemi dhënë kontributin tonë në rritjen e bizneseve të vogla dhe të mesme, duke u bërë pjesë në investimin e tyre. MCA është një shoqëri financiare e cila analizon më së miri nevojat e individëve duke iu plotësuar çdo kërkesë.

Kushtet Tona

 • Mjafton të jeni i siguruar dhe të keni një kartë identiteti për të përfituar një financim
 • Financim në një kohë të shkurter
 • Interesat do mbeten të njëjtë për të gjithë kohëzgjatjen e kontrates
 • Kest i pandryshueshem deri në përfundim te kredisë
 • Ne nuk kerkojmë kolateral

Jemi këtu për t’ju ndihmuar

40

Punonjës

8

Vite Eksperiencë

100

% Kënaqesi

Përse të na zgjidhni ne?

Interesat

Interesa dhe këste të pandryshueshme deri në likujdim të kredisë.

Koha

Disbursim në kohë rekord. Paratë në dorë Brenda 24 orëve.

Kriteret

Nuk kërkohet kolateral. Dokumentacion minimal.

Partnerët Tanë

Kërko një Telefonatë

Dëshironi të flisni me një nga specialistët tanë të kredisë? Plotësoni formën e kontaktit dhe MCA do vihet në kontakt me ju sa më parë.
Gjithashtu ju mund të na kontaktoni edhe nëpërmjet një e-maili dërguar në [email protected].

Ju mund të na kontaktoni edhe në degën tonë në Tiranë nga e Hëna në të Premte ora 08:30 – 16:00.
Për adresën tonë fizike klikoni këtu.

Shënim: Detajet tuaja do ruhen në mënyrë konfidenciale bazuar në politikën tonë të privatësisë.

  Emri juaj

  Dëshiroj të diskutoj për:

  Emaili juaj Opsional

  Numri juaj i telefonit

  Top